דוקטור תחתונים

פרידה מחיתולים

ברוח התקשורת המקרבת

הסלון מריח כמו מעלית בסאבוויי? מכונת הכביסה הגישה בקשת התפטרות? חשבת לבדוק אפשרות להזדכות על הפעוט? את ואתה ממש בחברה טובה!

 

הכירו את דוקטור תחתונים! 

הספר שאלפי ילדים והורים התאהבו בו, שמנרמל ומתווך את נושא הפרידה מהחיתולים. הספר מכניס את הגישה והשפה המקרבת הביתה, ובאמצעות הקריאה החוזרת המסרים מחלחלים.


דוקטור תחתונים עוזר לילדים (וגם לכם) להבין בשפה מקרבת ובגובה העיניים את מה שקורה כשנפרדים מהחיתול.

דוקטור תחתונים מומלץ על ידי נשות מקצוע בתחום הטיפול והדרכת ההורים, ויותר חשוב מזה- על ידי אלפי הילדים שמבקשים לקרוא אותו שוב ושוב (ושוב) גם הרבה אחרי שנפרדו מהחיתולים (אל דאגה, לשם כך יש בסוף ברקוד לסריקה שמאפשר להשמיע את הסיפור בזמן שאתם מכינים לעצמכם משהו לשתות).

 

כאן בעמוד יש קישורים להזמנת עותק דיגיטלי או פיזי של הספר, מוזמנים  לרכוש עותק ולהצטרף למשפחת הדוקטור ההולכת וגדלה :-)

דוקטור תחתונים

ספר ילדים שעוסק בפרידה מחיתולים

הספר "דוקטור תחתונים" מכוון לתמוך בהורים ובילדים שנפרדים מהחיתול, לנרמל, לשמח ולאפשר שיח מכבד עם הילדים ברוח הגישה המקרבת.

הוריו של ליאבי, אחרי שלמדו היטב את הנושא, מחליטים שזה הזמן להיפרד מהחיתול. הם מציעים לליאבי ללבוש תחתונים ולהיות... "דוקטור תחתונים"! בדיוק כמו הדוקטור מהסיפור האהוב עליו. 

 

בספר מתוארים החיים עם תחתונים והדרך היצירתית ומלאת הקשב שבה הוריו של ליאבי מתווכים לו את הנושא. שני ההורים שותפים ונוכחים, הם מיישמים את ההחלטה שלהם עם המון אמפתיה, קשב ויצירתיות.

אחד הדברים הבולטים בספר זה היכולת שלו לנרמל גם עבור ההורים המקריאים וגם עבור הילדים המאזינים את הפרידה מהחיתול, ו"לשרטט" עבורם את המסלול שילכו בו כשיפרדו מהחיתול. 

הספר "דוקטור תחתונים" יצא לאור ביולי 2018 וכעבור 9 חודשים נמכרו כל הספרים במהדורה הראשונה שהודפסה.

היום הספר נמכר באתר הבריטי בוק דיפוזיטרי במתכונת "פרינט און דימנד", כלומר בכל הזמנה "דוקטור תחתונים" מודפס במיוחד עבור מי שרכשו.

קיימת אפשרות לרכוש את הספר בפורמט דיגיטלי שאותו אפשר להקריא מכל מכשיר.

Doctor Potty

הפעם באנגלית

הפעם במקום ליאבי יש לנו את Tommy. 
הספר בגירסתו באנגלית יצא לאור בארה"ב בדצמבר 2018 במטרה לאפשר גם לדוברי אנגלית להכניס לביתם את הגישה המקרבת בפרידה מהחיתול. 

הספר זמין בכריכה רכה, בכריכה קשה ובקינדל.

משלוח בתוך ארה"ב

משלוח לישראל

היברו.png

הספר הנודד: ספר הילדים של הדס קפלן על פרידה מחיתולים מחבר בין משפחות במנהטן

פסיכו.png

"דוקטור תחתונים" באתר פסיכולוגיה עברית