top of page
לוחחזוןעםהדס.png

אני יוצרת לוח חזון

סדנת זום עם הדס קפלן

אז על מה אנחנו מדברות? 

סדנת "אני יוצרת לוח חזון" היא מפגש מלא השראה בו את לומדת איך ליצור לוח חזון מדויק עבורך ואיך להשתמש בו כדי להקשיב פנימה ולהגשים את החלומות שלך.

מה אני צריכה לדעת?

כמה זמן? כשעה וחצי
איפה? זום
כמה עולה? $65 (כ-240 ש"ח)
מתי? הסדנה מתקיימת אחת לתקופה, לרוב בשעות הערב של שעון ישראל (צהריים שעון החוף המזרחי)


מספר המשתתפות מוגבל

רוצה להצטרף לרשימת ההמתנה לסדנה הבאה?
זה הטופס בשבילך:

רשימת ההמתנה לסדנת "אני יוצרת לוח חזון"

!תודה

"רוצה לספר לך כבר המון זמן - השתתפתי בסדנת לוח חזון באוקטובר 2022 אחרי הרבה זמן שהרגשתי שאני מחפשת אבל לא ידעתי בדיוק מה. הסדנא ממש עזרה לי לזקק ולהתפקס על מה חשוב לי ומה בעצם אני מחפשת. שבוע אחרי הגשתי קורות חיים ומפה לשם סוגרת כבר שנה וחצי במשרת חלומותיי 😍 לא יכולה לתאר לך כמה הסדנא היתה משמעותית עבורי. ממליצה לכולן, גם למי שלא יודעת אפילו מה השאלה שלה" (א')

"מה אומר ומה אגיד? כל כך התרגשתי לעשות את הסדנה אתמול בנקודת הזמן הכל כך מדויקת הזו שכמה פעמים לא הצלחתי לעצור את הדמעות. היום ממש ריחפתי כל היום מכמה שהסדנא מילאה אותי ונתנה לי כוחות לקראת ההתחלה החדשה והמרגשת שמחכה לי, הכל עוד מאוד כאוטי, אבל זה משהו שזימנתי לעצמי מזמן החל"ת הזה ואני כל כך מאמינה שזה יפתח לי דרכים חדשות. עוד יותר מאמינה שהכלי הזה יאיר לי את הדרך. אז תודה על הזמן, על הלב, על הכל." (ע')

"זה משנה חיים! אני ממליצה בחום" (ר')

"אם מישהי מתלבטת תשלחי אותה אלי. מתגשמים לי חלומות שלא חשבתי שיתגשמו בזכות הכלים שקיבלתי בסדנא. זו המתנה הראשונה שנתתי לעצמי אחרי הלידה, ומדהים מה שקרה איתי מאז. לאט לאט החלומות שלי קורים, לא תמיד כמו שחלמתי אבל לגמרי איך שטוב ומדוייק עבורי ועבורנו" (ט')

"אני תמיד אומרת שחוויה טובה נמדדת במידת הנוכחות. וחוץ מהעובדה שכתבתי רשימות על החיים, אני אשכרה לא חשבתי על שום דבר אחר חוץ מהאור שאת מפיצה בעולם. ואני נהנית מחוּמך. אז תודה" (א')

"נדהמתי מכמה עומק וחוכמה יכולה להיות סביב נושא "קטן" כביכול. לוח חזון נשמע די פשוט, כותבים יעדים, בוחרים תמונות ותולים על הקיר. אז זהו, יש בזה המון עומק ורגש וחוכמה, והדס הצליחה ללמד אותנו איך לשאול את עצמנו את השאלות הנכונות, לטפל בהתנגדויות, לדייק את עצמנו, זו באמת הייתה סדנה מופתית" (ע')

"היה מדהים! תודה על המילים הטובות, על הסבלנות שלך לענות לשאלות ועל המתנה שנתת לכולנו, לעצור, לחשוב, להתבונן ממש לעומק מה אני רוצה ומה אני צריכה. אני. לא הבית. לא הילדים. לא האיש. לא השוטף... אני בתוך כל הדבר הנפלא הזה." (ס')

“אני לא חושבת שאפשר לתאר במילים את התהליך הזה. אני יכולה להגיד שזו המתנה הכי טובה שיכולתי לבקש. אל תתלבטו, אל תחשבו שאין לכן זמן לזה, אל תגידו שהתזמון לא מתאים, פשוט תלכו על זה ותקבלו מתנה. ותודה להדס על המתנה שלי” (א')

הדס מביאה איתה שני דברים מאוד משמעותיים. הדבר הראשון הוא הכלים שלה כמטפלת ופשוט מי שהיא שיודעת לתמוך, לחזק ולשאול שאלות מאוד פשוטות ש”מפילות אסימונים” רבים. והדבר השני ומה שאני בעיקר קיבלתי ממנה- זה את האנרגיה המוארת והמדבקת שלה שנשארת הרבה אחרי התהליך ומלווה אותי מאז כל יום” (ת')

חזוניסטיות מספרות

אני ממש רוצה אבל יש לי שאלה

אני בתקופה קצת מבולבלת ואני לא לגמרי יודעת מה אני רוצה. האם הסדנה יכולה לעזור לי?
את בחברה טובה וזה מקום מעולה להגיע ממנו לסדנה.
בסדנה תלמדי איך להכניס את שפת לוח החזון לחיים ואיך להשתמש בכלי הזה, תלמדי איך ליצור לוח חזון בצורה המדויקת ביותר בשבילך ולרוב התהליך הזה מכניס הרבה סדר ובהירות.

אף פעם לא עשיתי לוח חזון / אני כבר עושה לוחות חזון בשגרה, האם הסדנה מתאימה לי?
הסדנה מתאימה גם למי שלא עשו מעולם לוח חזון וגם מי שעושות כזה באופן קבוע. בסדנה תלמדי את זווית הראייה הייחודית שלי ביחס לנושא (עם מלא נצנצים מטאפוריים אבל גם מילוליים אם תרצי)

האם אני יכולה לקנות את הסדנה כמתנה?
בטח! מומלץ לפני כן לוודא עם מקבלת המתנה שהיא בעניין. בפרטי הרישום והתשלום יש לציין שהסדנה ניתנת במתנה, ולהכניס את כתובת המייל של זו שמקבלת את המתנה. 

תהיה הקלטה?
לא, אין הקלטה בגלל האופי החווייתי של הסדנה וכדי לאפשר לכולן להרגיש בנוח להשתתף ולשתף (בתכלס עדיף ככה, זה הרבה יותר כיף בלייב)

ואם נרשמתי ואז גיליתי שאני לא יכולה להגיע?
אין בעיה, רק תעדכני אותי ואשמח להעביר אותך לסדנה במועד הבא

bottom of page