"אני רגישה למתכות אז לא יכולה לענוד עגילים שלא עשויים מזהב"

יש לי בשורות בשבילך!

אני יכולה לתאר לעצמי איזה מבאס זה לקנות תכשיט חדש, כולך מתרגשת מזה, עונדת, ו... הגוף פחות בעניין. גירוי, אדמומיות, לפעמים דברים גרועים יותר. אם יש לך רגישות למתכות אז את כבר בטח מכירה את הנושא ויודעת מאיפה את יכולה לקנות תכשיטים ומאיפה לא. הרבה פעמים הפתרון הוא תכשיטי זהב או מצופים זהב, אבל מה אם את מחפשת סגנון אחר שהוא לא תכשיטי זהב?

יצירת התכשיטים פתחה בפני עולם שלם של רגישות למתכות. כשהתחלתי להעמיק בזה הבנתי שחשוב לי שגם נשים עם רגישויות תוכלנה לענוד את התכשיטים שלי. לא נדרש לכך מאמץ גדול מצדי, רק מחשבה והתכווננות, וכמובן הזמנת חומרים מתאימים.

רגישויות למתכות משתנות מאדם לאדם, מאישה לאישה. הרבה פעמים מדובר ברגישות לניקל אבל לא רק. כשמדובר בעגילים, החלק שנכנס לאוזן יכול להיות בעייתי אם הוא מכיל ניקל או חומרים אחרים שמעוררים רגישות. אפשרות להתמודד עם זה היא לוודא שמוט העגיל, זה שנכנס לאוזן, עשוי מטיטניום או פלסטיק. טיטניום הוא חומר היפואלרגני ורוב הנשים שרגישות למתכות לא יגלו רגישות למגע עם טיטניום.

 

הניסיון שלי מהשטח מאשר שטיטניום עובד. פגשתי בנשים שמעולם לא חשבו שהן יכולות לענוד משהו ממתכת שאינה זהב טהור, והופתעו ושמחו לגלות שהן יכולות לענוד את העגילים שלי. בכל העגילים שצמודים לאוזן אני משתמשת בטיטניום, ועגילים עם חישוק שנכנס לאוזן עשויים מפליז מצופה זהב או רודיום (שנותן את המראה הכסוף).

כשמדובר בנשים שאין להן חורים באוזניים- במקום מוט טיטניום אני מוסיפה לעגיל קליפס שנתפס על האוזן. הוא עשוי מפליז, ועבור נשים עם רגישות אני משתמשת בכריות קטנות מבד שחוצצות בין המתכת לעור.

אני כל כך שמחה שבבחירה מתאימה של חומרי גלם מאפשרת לנשים שרגישות למתכות לענוד את התכשיטים שלי. זה באמת לא דורש ממני יותר מדי, והודעות כמו "לא האמנתי אבל אני מצליחה לענוד את העגילים שלך" עושות לי את היום. 

והודעות כאלו משמחות אותי ממש ממש:

106984858_10158018780014748_351352479796
IMG-4552.jpg

ואם אנחנו כבר בענייני רגישות למתכות- צילמתי סרטון קצר עם טיפ מנצח, שחשבתי שכל מי שרגישה למתכות מכירה- אבל מסתבר שיש כמה שחידשתי להן :-)

כמה קישורים שאולי יעניינו אותך:

כל התשובות לכל השאלות הנפוצות - ממש כאן

על מקורות ההשראה שלי (או: אני עובדת עם מה שיש)

כניסה לחנות